Kariéra

Zemědělská skupina Spojené farmy a.s. patří mezi největší společnosti hospodařící v systému ekologického zemědělství v Evropě. Jsme dlouhodobě rostoucí, ryze českou společností, která vlastní a zároveň hospodaří na více než 18-ti tisíc hektarech půdy v Severních a Západních Čechách. Stabilní zázemí společnosti poskytuje rovněž partnerství v rámci mezinárodní skupiny CPI PG, která patří mezi největší investiční společnosti v oblasti nemovitostí v Evropě. V současné době hledáme do regionu v západních Čechách - střediska Hazlov/Nový Kostel kolegyni/kolegu na volnou pozici VŠEOBECNÁ/Ý ÚČETNÍ.

všeobecná účetní západní Čechy

Náplň práce:

postupné převzetí odpovědnosti za kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy zemědělské farmy

Nabízíme:

nástup 1.6.2019, případně po dohodě i dříve
nadstandardní systém hodnocení, přátelský, mladý a velmi nápomocný kolektiv, pozitivní, férové jednání, dlouhodobou spolupráci, zaškolení v ekonomickém informačním systému

Požadujeme:

preferujeme pečlivost, spolehlivost, pracovitost, týmovou spolupráci, upřímnost a základní znalosti podvojného účetnictví, uživatelskou znalost MS – Office (Excel, Word)

Souhlas:

Zasláním životopisu do společnosti Spojené farmy a.s., Vladislavova 1390/17, IČO 25096630, Praha 1, dáváte této společnosti jako správci osobních údajů souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu dle zaslaného životopisu, a to pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Při zpracování osobních údajů bude dostatečně zabezpečena jejich ochrana. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny třetím osobám pouze tehdy, jde-li o plnění právní povinnosti Správce. Poskytnutí osobních údajů je smluvním požadavkem, přičemž osobní údaje v nezbytném rozsahu, tj. jméno, příjmení a e-mailovou adresu, jste povinen/povinna Správci poskytnout. Bez poskytnutí těchto osobních údajů se nemůžete výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu zúčastnit. Poskytnutí dalších osobních údajů, které uvedete v zaslaném životopise, je dobrovolné a nejste povinen/povinna takové další osobní údaje Správci poskytnout. Výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu se můžete zúčastnit i bez poskytnutí dalších osobních údajů.
Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, které Správce zpracovává, právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů a rovněž právo vznést u Správce námitku týkající se zpracování osobních údajů. Veškerá práva můžete uplatnit dle Politiky ochrany osobních údajů skupiny CPI dostupné na https://www.cpipg.com/data-protection-policy

Informace o pozici

Místo pracoviště

453, 351 32  Hazlov-Hazlov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Spojené farmy a.s.

Kontakt

Jindra Fišerová