Kariéra

Zemědělská skupina Spojené farmy patří mezi největší svého druhu v České republice. Vlastní a zároveň hospodaří na více než 19 tisících hektarech půdy v severních a západních Čechách. Společnosti skupiny Spojené farmy a.s. jsou součástí společnosti CPI PG, která patří mezi největší investiční společnosti v oblasti nemovitostí ve Střední Evropě. V současnosti hledáme do regionu v severních Čechách nového kolegu na volnou pozici MECHANIZÁTOR A AGRONOM ROSTLINNÉ A ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY V EKOLOGICKÉ FARMĚ.

MECHANIZÁTOR A AGRONOM ROSTLINNÉ A ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY

Náplň práce:

zajištění chodu strojů a zařízení
zajištění servisu a náhradních dílů
kontrola strojů a vedení evidence
odpovědnost za materiál a jeho skladování
organizace a kontrola práce svěřeného kolektivu
realizace rostlinné výroby (výroba sena, senáže)
plánování polních prací (orba, hnojení)
vedení dokumentace s tím spojené

Nabízíme:

zajímavou práci na HPP
prémiový systém orientovaný na výsledky činnosti, čtvrtletní prémie nad rámec smluvní mzdy
služební auto, mobil, PC, příspěvek na stravování
nástup možný ihned

Požadujeme:

min. středoškolské vzdělání s maturitou
vzdělání v oboru výhodou
není důležitá délka profesionální praxe, ale zkušenosti a spolehlivost
ŘP skup. B nutný
ŘP skup. T nutný

Souhlas:

Zasláním životopisu do společnosti Spojené farmy a.s., Vladislavova 1390/17, IČO 25096630, Praha 1, dáváte této společnosti jako správci osobních údajů souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu dle zaslaného životopisu, a to pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Při zpracování osobních údajů bude dostatečně zabezpečena jejich ochrana. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny třetím osobám pouze tehdy, jde-li o plnění právní povinnosti Správce. Poskytnutí osobních údajů je smluvním požadavkem, přičemž osobní údaje v nezbytném rozsahu, tj. jméno, příjmení a e-mailovou adresu, jste povinen/povinna Správci poskytnout. Bez poskytnutí těchto osobních údajů se nemůžete výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu zúčastnit. Poskytnutí dalších osobních údajů, které uvedete v zaslaném životopise, je dobrovolné a nejste povinen/povinna takové další osobní údaje Správci poskytnout. Výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu se můžete zúčastnit i bez poskytnutí dalších osobních údajů.
Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, které Správce zpracovává, právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů a rovněž právo vznést u Správce námitku týkající se zpracování osobních údajů. Veškerá práva můžete uplatnit dle Politiky ochrany osobních údajů skupiny CPI dostupné na https://www.cpipg.com/data-protection-policy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brtnická 595, 407 78  Velký Šenov-Velký Šenov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Spojené farmy a.s.

 

Kontakt

Spojené farmy a.s.