Kariéra

Zemědělská skupina Spojené farmy patří mezi největší svého druhu v České republice. Vlastní a zároveň hospodaří na více než 19 tisících hektarech půdy v severních a západních Čechách. Společnosti skupiny Spojené farmy a.s. jsou součástí společnosti CPI PG, která patří mezi největší investiční společnosti v oblasti nemovitostí ve Střední Evropě. V současnosti hledáme do regionu v severních Čechách zkušeného kandidáta na volnou pozici TRAKTORISTA/OŠETŘOVATEL SKOTU.

TRAKTORISTA-OŠETŘOVATEL SKOTU

Náplň práce:

řízení traktoru a obsluha zemědělských strojů, péče o stroj a jeho údržba,
zásobování farmy, ošetřování TTP, orné půdy, péče o skot tj. krmení, čištění stájí, telení, označování narozených telat, manipulace se zvířaty

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci, přátelský a velmi nápomocný kolektiv, pozitivní, příjemné a férové jednání, jednosměnný provoz, příspěvek na stravování
prémie vázané na výkon nad rámec smluvní mzdy
nástup možný ihned, případně i později po domluvě

Požadujeme:

vzdělání – základní, řidičský průkaz skupiny T, praxe v oblasti chovu skotu výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Školní 92, 471 06  Horní Police-Horní Police, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

27000-32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Spojené farmy a.s.

Kontakt