Kariéra

Zemědělská skupina Spojené farmy patří mezi největší svého druhu v České republice. Vlastní a zároveň hospodaří na více než 19 tisících hektarech půdy v severních a západních Čechách. V současnosti hledáme do regionu v severních Čechách zkušeného kandidáta na volnou pozici TRAKTORISTA.

PRACOVNÍK ŽV - TRAKTORISTA

Náplň práce:

- řízení traktoru a obsluha moderních zemědělských strojů (John Deere, JCB apod.), péče o stroj a jeho údržba
- krmení zvířat na farmě, ošetřování TTP a orné půdy
- jednosměnný provoz

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci, přátelský a velmi nápomocný kolektiv, pozitivní, příjemné a férové jednání,
mzdové ohodnocení dle zkušeností, výkonu, míry samostatnosti uchazeče
příspěvek na stravu, kvartální prémie
možnost ubytování – byt 2+1
nástup možný ihned, případně i později po domluvě

Požadujeme:

vzdělání – střední odborné s výučním listem, optimálně vyučen/vyučena jako opravář/opravářka zemědělských strojů, řidičský průkaz skupiny B a T, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost , chuť pracovat

Informace o pozici

Místo pracoviště

121, 471 25  Jablonné v Podještědí-Postřelná, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Spojené farmy a.s.

Kontakt