Kariéra

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Fortuna Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Reservations & Revenue Manager

Náplň práce:

- zadávání a kontrola rezervací
- odpovědnost za každodenní kontrolu a aktualizaci prodejních cen a kapacit
- správa a kontrola veškerých rezervačních systémů a zabezpečení správného nastavení
- správa a kontrola OTAs (nastavení, plnění podmínek spolupráce dle smlouvy) a ostatních internetových portálů
- sledování konkurenčních hotelů (pohyby cen, speciální nabídky), reakce na ně
- uzavírání termínů v případě přeplnění kapacity hotelu
- komunikace a spolupráce s ostatními odděleními hotelu

Požadujeme:

- Zkušenosti z rezervačního oddělení hotelu podmínkou
- zkušenost s revenue managementem 5* hotelu výhodou
- znalost hotelového systému Protel výhodou ne však podmínkou
- aktivní znalost AJ
- uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

- zázemí největší hotelové sítě v ČR
- možnost karierního rozvoje
- pracoviště v sídle společnosti v centru Prahy
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, možnost cestovat v síti hotelů společnosti zdarma)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vladislavova 1390/17, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CPI Hotels, a.s.

Kontakt

Dana Belušová