Kariéra

CPIPG Kariéra

Skupina CPI Property Group je jednou z největších investičních skupin do nemovitostí v oblasti střední Evropy. Investiční aktivity skupiny zahrnují zejména pronájem nemovitostí a novou výstavbu.
Více informací na: www.cpipg.com

Technik správy nemovitostí – elektrikář

Náplň práce:

Pravidelná kontrola a údržba technických zařízení (VZT, ÚT, ZTI, apod.) dle nastaveného plánu údržby
- Drobné opravy zařízení a vybavení - zámečnické, malířské, elektrikářské práce (vyhl. 50 § 6 a vyšší)
- Provádění odečtů energií
- Kontrola a převzetí práce externích firem
- Komunikace s nájemci

Požadujeme:

Vzdělání v technickém oboru elektro (vyhl. 50 § 6 a vyšší)
- Zkušenosti s údržbou nemovitostí
- Dobrá znalost technického vybavení objektů (SHZ, ZOTK, UPS, DA atd.)
- Manuální zručnost a pracovitost
- Fyzická zdatnost
- PC - uživatelská znalost (MS Word, Excel, Outlook)
- Příjemné vystupování, časová flexibilita

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti
- Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, 5 sick day, příspěvek na stravování, příspěvek na PP nebo ŽP, dotovaná karta Multisport

Souhlas

Zasláním životopisu do společnosti CPI Services, Vladislavova 1390/17, IČO 28474651, Praha 1, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, v rozsahu dle zaslaného životopisu a to pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Personální oddělení Správce Vám kdykoli na žádost poskytne informace o tom, kdo je zástupcem Správce ve věcech ochrany osobních údajů, jakož i kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů, pokud byl jmenován.

Při zpracování osobních údajů bude dostatečně zabezpečena jejich ochrana. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny třetím osobám pouze tehdy, jde-li o plnění právní povinnosti Správce. Poskytnutí osobních údajů je smluvním požadavkem, přičemž osobní údaje v nezbytném rozsahu, tj. jméno, příjmení a e-mailovou adresu, jste povinen/povinna Správci poskytnout. Bez poskytnutí těchto osobních údajů se nemůžete výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu zúčastnit. Poskytnutí dalších osobních údajů, které uvedete v zaslaném životopise, je dobrovolné a nejste povinen/povinna takové další osobní údaje Správci poskytnout. Výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu se můžete zúčastnit i bez poskytnutí dalších osobních údajů.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, které Správce zpracovává, právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů a rovněž právo vznést u Správce námitku týkající se zpracování osobních údajů. Veškerá práva můžete uplatnit emailem zaslaným na emailovou adresu hr@cpipg.com

Informace o pozici

Místo pracoviště

1057, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

CPI Services, a.s.

Kontakt

Lenka Kalabišková