Kariéra

CPIPG Kariéra

Zemědělská skupina Spojené farmy patří mezi největší svého druhu v České republice. Vlastní a zároveň hospodaří na více než 18-ti tisíc hektarech půdy v Severních a Západních Čechách. Společnost Spojené farmy a.s. je součástí společnosti CPI PG, která patří mezi největší investiční společnosti v oblasti nemovitostí ve Střední Evropě. V současnosti hledáme do centrály v Praze zkušeného kandidáta na volnou pozici Finanční účetní.

Finanční Účetní - Praha

Náplň práce

- Kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy
- Pracovní poměr na dobu neurčitou – plný pracovní úvazek
- Typ smluvního vztahu – pracovní smlouva
- Nástup možný ihned, případně i později po domluvě
- Jednosměnný provoz

Nabízíme

- zaškolení v ekonomickém informačním systému
- přátelský a velmi nápomocný kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- pozitivní, příjemné a férové jednání
- dlouhodobou spolupráci,
- stravenky, další benefity

Požadujeme

- vzdělání – středoškolské s maturitou
- znalost podvojného účetnictví, dobrou uživatelskou znalost Excelu, Wordu

Souhlas

Zasláním životopisu do společnosti CPI Services, Vladislavova 1390/17, IČO 28474651, Praha 1, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, v rozsahu dle zaslaného životopisu a to pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Personální oddělení Správce Vám kdykoli na žádost poskytne informace o tom, kdo je zástupcem Správce ve věcech ochrany osobních údajů, jakož i kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů, pokud byl jmenován.

Při zpracování osobních údajů bude dostatečně zabezpečena jejich ochrana. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny třetím osobám pouze tehdy, jde-li o plnění právní povinnosti Správce. Poskytnutí osobních údajů je smluvním požadavkem, přičemž osobní údaje v nezbytném rozsahu, tj. jméno, příjmení a e-mailovou adresu, jste povinen/povinna Správci poskytnout. Bez poskytnutí těchto osobních údajů se nemůžete výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu zúčastnit. Poskytnutí dalších osobních údajů, které uvedete v zaslaném životopise, je dobrovolné a nejste povinen/povinna takové další osobní údaje Správci poskytnout. Výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu se můžete zúčastnit i bez poskytnutí dalších osobních údajů.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, které Správce zpracovává, právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů a rovněž právo vznést u Správce námitku týkající se zpracování osobních údajů. Veškerá práva můžete uplatnit emailem zaslaným na emailovou adresu hr@cpipg.com .

Informace o pozici

Místo pracoviště

Purkyňova 2121/3, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

CPI Services, a.s.

Kontakt

Alžběta Janatová