Kariéra

CPIPG Kariéra

Skupina CPI Property Group je jednou z největších investičních skupin do nemovitostí v oblasti střední Evropy. Investiční aktivity skupiny zahrnují zejména pronájem nemovitostí a novou výstavbu.
Více informací na: www.cpipg.com

Fakturant - fakturantka

Chcete pracovat v jedné z největších realitních společností? Reprezentovat významnou společnost a stát se její součástí? Využijte jedinečnou příležitost uplatnění. Do exkluzivních kanceláří v objektu Quadrio na Národní třídě v centru Prahy hledáme účetní/ho do závazkového oddělení.

Náplň práce:

- Zpracovávání účetních dokladů pro automatizované zpracovávání
- Účtování faktur přijatých vč. kontroly dokladů z hlediska jejich formální a daňové správnosti a úplnosti
- Zpracování zálohových faktur
- Vystavuje dle schválených podkladů faktury odběratelům, kompletuje je s přílohami a zajišťuje jejich expedici
- Kontroluje vybrané účty pro přefakturace
- Zajištění inventarizace majetku a závazků

Požadaujeme:

- min. středoškolské vzdělání
- praxe na pozici závazkové účetní či fakturant/ka
- základní znalost podvojného účetnictví, znalost DPH
- pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatně pracovat, flexibilita
- dobrá uživatelská znalost MS Office
- znalost účetního programu MS AXAPTA výhodou

Nabízíme:

- Motivující finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, 5 sick day, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, dotovaná karta Multisport , lekce cizího jazyka
- Zázemí stabilní společnosti
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- Nástup dle dohody

Souhlas

Zasláním životopisu do společnosti CPI Services, Vladislavova 1390/17, IČO 28474651, Praha 1, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, v rozsahu dle zaslaného životopisu a to pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Personální oddělení Správce Vám kdykoli na žádost poskytne informace o tom, kdo je zástupcem Správce ve věcech ochrany osobních údajů, jakož i kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů, pokud byl jmenován.

Při zpracování osobních údajů bude dostatečně zabezpečena jejich ochrana. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny třetím osobám pouze tehdy, jde-li o plnění právní povinnosti Správce. Poskytnutí osobních údajů je smluvním požadavkem, přičemž osobní údaje v nezbytném rozsahu, tj. jméno, příjmení a e-mailovou adresu, jste povinen/povinna Správci poskytnout. Bez poskytnutí těchto osobních údajů se nemůžete výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu zúčastnit. Poskytnutí dalších osobních údajů, které uvedete v zaslaném životopise, je dobrovolné a nejste povinen/povinna takové další osobní údaje Správci poskytnout. Výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu se můžete zúčastnit i bez poskytnutí dalších osobních údajů.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, které Správce zpracovává, právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů a rovněž právo vznést u Správce námitku týkající se zpracování osobních údajů. Veškerá práva můžete uplatnit emailem zaslaným na emailovou adresu hr@cpipg.com .

Informace o pozici

Místo pracoviště

Purkyňova 2121/3, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

CPI Services, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

CPI Services, a.s.
Lenka Kalabišková