Kariéra

CPIPG Kariéra

V rámci týmu Helpdeskových administrátorů se zabýváme poskytováním komplexních IT služeb pro naše interní zákazníky a poskytujeme jim kvalitní IT podporu při jejich běžné práci s IT technikou a systémy.

Aktuálně hledáme do našeho týmu šikovného kolegu, který bude zodpovědný za komunikaci s uživateli, zpracování jejich požadavků a spolupracovat s dalšími týmy IT oddělení při řešení komplexnějších incidentů.

Více informací na: www.cpipg.com

Lease Administrator/ka

Co budeš dělat

 Zodpovědnost za správu a administraci nájemních smluv obchodních center
 Zadávání dat z nájemních smluv a souvisejících dokumentů do informačního systému
 Kontrola, správa a optimalizace zadaných dat
 Nastavení fakturace v informačním systému na základě nájemních smluv a souvisejících dokumentů
 Příprava reportů pro oblast nájemních smluv
 Průběžné sdílení know-how dané oblasti na ostatní zaměstnance
 Komunikace s ostatními interními útvary, právním oddělením, s externími klienty

Co bys měl umět

 Vzdělání: SŠ nebo VŠ
 Schopnost orientovat se v datech a textu, logické a analytické myšlení
 Schopnost porozumět smlouvám a širším ekonomickým a právním souvislostem (např. v souvislosti s fakturací, pohledávkami, apod.)
 Alespoň základní orientace v účetnictví
 Praxe v oblasti real estate výhodou
 Znalost MS Office (zejména MS Excel)
 Schopnost porozumět smlouvám v AJ výhodou
 Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky
 Velmi dobré komunikační schopnosti
 Schopnost týmové spolupráce

Co Ti můžeme nabídnout

Talentované kandidáty vše naučíme
Zázemí stabilní společnosti
Pracoviště v centru Prahy
Nástup dle dohody
Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, 5 sick-days, příspěvek na stravování, příspěvek na PP nebo ŽP, dotovaná karta Multisport, výuka cizího jazyka, služební mobilní telefon
Odpovídají finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv

Souhlas

Zasláním životopisu do společnosti CPI Services, Vladislavova 1390/17, IČO 28474651, Praha 1, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, v rozsahu dle zaslaného životopisu a to pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Personální oddělení Správce Vám kdykoli na žádost poskytne informace o tom, kdo je zástupcem Správce ve věcech ochrany osobních údajů, jakož i kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů, pokud byl jmenován.

Při zpracování osobních údajů bude dostatečně zabezpečena jejich ochrana. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny třetím osobám pouze tehdy, jde-li o plnění právní povinnosti Správce. Poskytnutí osobních údajů je smluvním požadavkem, přičemž osobní údaje v nezbytném rozsahu, tj. jméno, příjmení a e-mailovou adresu, jste povinen/povinna Správci poskytnout. Bez poskytnutí těchto osobních údajů se nemůžete výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu zúčastnit. Poskytnutí dalších osobních údajů, které uvedete v zaslaném životopise, je dobrovolné a nejste povinen/povinna takové další osobní údaje Správci poskytnout. Výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu se můžete zúčastnit i bez poskytnutí dalších osobních údajů.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, které Správce zpracovává, právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů a rovněž právo vznést u Správce námitku týkající se zpracování osobních údajů. Veškerá práva můžete uplatnit emailem zaslaným na emailovou adresu hr@cpipg.com .

Informace o pozici

Místo pracoviště

Purkyňova 2121/3, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

CPI Services, a.s.

 

Kontakt

CPI Services, a.s.
Lenka Kalabišková