Kariéra

CPIPG Kariéra

Chcete pracovat v jedné z největších realitních společností, nastartovat svoji kariéru? Reprezentovat významnou společnost a stát se její součástí? Využijte jedinečné příležitosti uplatnění.

Více informací na: www.cpipg.com

IT Aplikační Specialista - ERP

náplň práce

• Údržba IS/ERP systémů
• Řešení uživatelských a systémových problémů
• Řešení ad hoc požadavků aplikačního týmu
• Testování aplikací a komunikace s klíčovými uživateli
• Tvorba a aktualizace dokumentace v českém i anglickém jazyce

požadavky

• Flexibilita a časová disponibilita
• SŠ/VŠ ekonomického nebo IT zaměření, práce vhodná i pro absolventy
• Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• Iniciativnost, samostatnost a proaktivita
• Odolnost vůči stresu
• Obecná znalost ekonomických a účetních procesů
• Obecná znalost IS a ERP systémů
• Pokročilá znalost práce s nástroji MS Office
• Pokročilá znalost angličtiny
• Komunikační dovednosti, ochota k dalšímu vzdělávání
• Výhodou znalost Microsoft Dynamics AX, Bussiness Intelligence, Reporting Services, SQL, Sharepoint

Nabízíme

• zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní společnosti
• prostor pro samostatnou a kreativní práci
• kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
• dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
• otevřené a přátelské prostředí
• podporu při odborném rozvoji, možnost dalšího vzdělávání
• zázemí kanceláří v moderní budově Quadrio v centru Prahy
• iPhone a notebook pro soukromé využití
• zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
• občerstvení na pracovišti
• benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ, 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

souhlas

Zasláním životopisu do společnosti CPI Services, Vladislavova 1390/17, IČO 28474651, Praha 1, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, v rozsahu dle zaslaného životopisu a to pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Personální oddělení Správce Vám kdykoli na žádost poskytne informace o tom, kdo je zástupcem Správce ve věcech ochrany osobních údajů, jakož i kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů, pokud byl jmenován.
Při zpracování osobních údajů bude dostatečně zabezpečena jejich ochrana. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny třetím osobám pouze tehdy, jde-li o plnění právní povinnosti Správce. Poskytnutí osobních údajů je smluvním požadavkem, přičemž osobní údaje v nezbytném rozsahu, tj. jméno, příjmení a e-mailovou adresu, jste povinen/povinna Správci poskytnout. Bez poskytnutí těchto osobních údajů se nemůžete výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu zúčastnit. Poskytnutí dalších osobních údajů, které uvedete v zaslaném životopise, je dobrovolné a nejste povinen/povinna takové další osobní údaje Správci poskytnout. Výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu se můžete zúčastnit i bez poskytnutí dalších osobních údajů.
Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, které Správce zpracovává, právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů a rovněž právo vznést u Správce námitku týkající se zpracování osobních údajů. Veškerá práva můžete uplatnit emailem zaslaným na emailovou adresu hr@cpipg.com .

Informace o pozici

Místo pracoviště

Purkyňova 2121/3, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CPI Services, a.s.

Kontakt

Alžběta Janatová